Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Beebipesa

Beebipesa on vastavalt kliendi soovidele personaliseeritud imiku magamisase, millel on kõrged küljed. Kui üldiselt on beebipesad mõeldud lastele hea une tagamiseks, siis on ka seda väga hea kasutada mähkimisalusena.

Magamisase sobib kasutamiseks kuskil 6. elukuuni või olenevalt lapse pikkusest ning vanusest. Vintage Beebi beebipesad on kõik jalgeosast avatavad, mis tõttu on edasine kasutamine ka võimalik, kasvõi mähkimisalusena. Kõik pesad on valmistatud puuvillastest, kvaliteetsetest ning lapsesõbralikest materjalidest.

Kuna me soovime igale beebile just ainulaadset beebipesa, siis tellimuse esitamisel me võtame arvesse kõik kliendi soovid ning püüame panna kokku eelistustele vastava beebipesa. Antud protsessi käigus hoiame klienti pidevalt kursis toote valmimise kohta, vajadusel anname soovitusi ning mis kõige tähtsam – anname lapsele isikupärase magamisaseme.

Toode jõuab kliendini spetsiaalse kotiga ning kasutusjuhendiga. Lisaks kõigele, on pesad pestavad 40 kraadi juures. 

Tellimusena beebipesa hind on 65€. Kuna tegemist on suuremõõtmelise tootega, siis antud toote puhul ei saa kasutada pakiautomaati. Saatmiseks kasutame DPD või Cargo kullerteenust. 

 

HOIATUS!
Antud toode sobib ainult lastele, kes ei suuda kõrvalise abita istuma tõusta. Kasutage ainult kindlal, tasasel ning kuival pinnal. Ärge lubage teistel lastel järelevalveta mängida beebipesa läheduses. Hoiduge kasutamast pesa, kui mis tahes osa on katki, narmendab või puudub.